header-image

Om Veksthuset Bemanning

Hvor er bedriften din i morgen, om ett år, eller om tre år?
Gode talenter og god arbeidskraft er viktig o jobben med å ta din bedrift til neste nivå.

Lokal tilstedeværelse og ressurspersoner med et sterkt engasjement gjør Veksthuset Bemanning til din lokale bemanningspartner.

Våre lokale rådgivere hjelper deg med å finne kvalifiserte kandidater innen salg, industri og produksjon, bygg og anlegg, økonomi/regnskap, On/offshore, samt ledelse og administrative funksjoner.

Veksthuset Bemanning anser en ny medarbeider som en langsiktig investering uansett hvor stor bedrift du har. Skaff deg riktige kandidater til rett tid.

          

Hva våre kunder sier om oss

Oss i Veksthuset Bemanning

Drevne konsulenter og rådgivere med en lokal tilstedeværelse på flere steder i landet, vil stå ved din side og hjelpe deg med bemanning.

Administrasjonen

Victoria Halvorsdotter
ØkonomiansvarligAdministrasjonen
+47 913 06 633
victoria@vbemanning.no
Christian Amundsen
Administrerende direktørAdministrasjonen
+47 913 01 608
christian@vbemanning.no

Oslo

Kjetil Ramdal
Rådgiver It & EngineeringOslo
+47 941 39 901
kjetil@vbemanning.no
Geir Ove G. Nilsen
RådgiverOslo
+47 988 69 565
geirove@vbemanning.no
Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior RådgiverOslo
+47 938 08 985
solve@vbemanning.no

Gudbrandsdalen

Iselin Nyhagen Olsen
ProsjektkoordinatorGudbrandsdalen
+47 918 84 772
iselin@vbemanning.no
Rita Holen
Personal- og markedskoordinator / HMS ansvarligGudbrandsdalen
+47 938 81 623
rita@vbemanning.no
Knut Nyhagen
Avd.leder/RådgiverGudbrandsdalen
+47 918 84 277
knut@vbemanning.no

Elverum

Dag Stenhammer
RådgiverElverum
+47 470 23 833
dag@vbemanning.no
Kirsten Dorp
KontormedarbeiderElverum
+47 477 58 847
kirsten@vbemanning.no
Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior RådgiverElverum
+47 918 44 655
geir@vbemanning.no
Sigmund Høye
Partner/Senior RådgiverElverum
+47 918 42 926
sigmund@vbemanning.no

Brumunddal

Trond Ingvaldsen
Avd. LederBrumunddal
+47 909 70 559
trond@vhr.no

Midt-Norge

Cathrine Røed
ProsjektkoordinatorMidt-Norge
+47 934 87 404
cathrine@vbemanning.no
Per Morten Larsen
Senior RådgiverMidt-Norge
+47 400 20 033
permorten@vbemanning
Kim Heggelund
ON/OffshoreMidt-Norge
+47 414 63 009
kim@vbemanning.no
Tone M Severin
Avdelingsleder TrondheimMidt-Norge
+47 450 80 772
tone@vbemanning.no
Kjell Solem
Senior RådgiverMidt-Norge
+47 932 38 757
kjell@vbemanning.no

Hamar

Randi Stensby
Avdelingsleder HamarHamar
+47 917 48 306
randi@vbemanning.no
Gry Matsen
RådgiverHamar
+47 950 55 784
gry@vbemanning.no

Her finner du hovedkontoret vårt

Vårt kontor i Oslo holder sentralt til på Grensen 12, ikke så langt fra Stortinget.