header-image

Om oss i Veksthuset Bemanning:

Hvor er bedriften din i morgen? Hvor er den om to eller tre år?

Uansett hvordan fremtiden ser ut, så vil du ha behov for kvalifiserte medarbeidere som hjelper deg med å ta nye steg.

Vi i Veksthuset Bemanning anser innleie av en ny medarbeider som en langsiktig investering.

Vi jobber for at du som arbeidsgiver har riktig kompetanse når det oppstår noe som en uventet ledig stilling, stor vekst eller omorganisering i selskapet.

Veksthuset Bemanning fokuserer på lokal tilstedeværelse der hvor våre rådgivere er dine ressurspersoner med et sterkt engasjement som din lokale bemanningspartner.

Veksthuset Bemanning har kandidater med lang erfaring fra arbeidslivet og høy kompetanse. Vi har også yngre og sultne kandidater som ønsker å bidra med sin kompetanse og vokse. Vi hjelper deg med å finne midlertidige medarbeidere innen salg, industri og produksjon, bygg og anlegg, økonomi og regnskap, og ledelse og administrative funksjoner.

Dette er oss i Veksthuset

Vi er opptatt av lokal kunnskap og tilstedeværelse der du som arbeidsgiver befinner deg. Derfor har vi lokale drevne konsulenter og rådgivere som hjelper deg med å finne de riktige menneskene.

Cathrine Røed
ProsjektkoordinatorMidt-Norge
+47 934 87 404
cathrine@vbemanning.no
Geir Ove G. Nilsen
RådgiverOslo
+47 988 69 565
geirove@vbemanning.no
Per Morten Larsen
Senior RådgiverMidt-Norge
+47 400 20 033
permorten@vbemanning
Victoria Halvorsdotter
ØkonomiansvarligOslo
+47 913 06 633
victoria@vbemanning.no
Randi Stensby
Avdelingsleder HamarHamar
+47 917 48 306
randi@vbemanning.no
Gry Matsen
RådgiverHamar
+47 950 55 784
gry@vbemanning.no
Kim Heggelund
ON/OffshoreMidt-Norge
+47 414 63 009
kim@vbemanning.no
Tone M Severin
Avdelingsleder TrondheimMidt-Norge
+47 450 80 772
tone@vbemanning.no
Kjell Solem
Senior RådgiverMidt-Norge
+47 932 38 757
kjell@vbemanning.no
Trond Ingvaldsen
Avd. LederBrumunddal
+47 909 70 559
trond@vhr.no
Iselin Nyhagen Olsen
ProsjektkoordinatorGudbrandsdalen
+47 918 84 772
iselin@vbemanning.no
Rita Holen
Personal- og markedskoordinator / HMS ansvarligGudbrandsdalen
+47 938 81 623
rita@vbemanning.no
Knut Nyhagen
Avd.leder/RådgiverGudbrandsdalen
+47 918 84 277
knut@vbemanning.no
Dag Stenhammer
RådgiverElverum
+47 470 23 833
dag@vbemanning.no
Kirsten Dorp
KontormedarbeiderElverum
+47 477 58 847
kirsten@vbemanning.no
Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior RådgiverElverum
+47 918 44 655
geir@vbemanning.no
Sigmund Høye
Partner/Senior RådgiverElverum
+47 918 42 926
sigmund@vbemanning.no
Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior RådgiverOslo
+47 938 08 985
solve@vbemanning.no
Christian Amundsen
Administrerende direktørOslo
+47 913 01 608
christian@vbemanning.no

Her finner du oss

Vi har lokale kontorer forskjellige steder i landet. Her finner du Veksthuset Bemanning:

Oslo
Gudbrandsdalen
Elverum
Brumunddal
Midt-Norge
Hamar